Pozvánka na 25. výroční konferenci EURASHE o kvalitě vysokoškolského profesního vzdělávání v Portugalsku

16. dubna 2015

Ve dnech 16. - 18. dubna 2015 se bude konat již 25. ročník výroční konference EURASHE s názvem Professional Higher Education more Relevant than Ever – Challenges for the Future. Na konferenci vystoupí přední evropští odborníci zabývající se kvalitou vzdělávání, jako např. Adam Tyson, Lucien Bollaert či Bram Roosens.

Před samotnou konferencí proběhnou tři samostatné workshopy na témata spojená s kvalitou vzdělávání: A) How to implement internal quality assurance in your institution?, B) How to monitor the level of cooperation between higher education institutions and the world of work?, C) How to implement work-based learning in your higher education institution’s programmes?

Konference se koná v Lisabonu (Portugalsko) a hostuje ji Lisbon School of Health technology (ESTeSL).

Registrace je již zahájena.

Více informací neleznete zde.